Odbúrajme spoločne detský strach z lekára

Farby ovplyvňujú zdravie a vraj dokážu liečiť

Biele zdravotnícke prostredie pôsobí sterilne a čisto, no psychike veľmi nepridáva. Naopak správne zvolené farebné kombinácie majú obrovský vplyv nie len na psychiku, ale aj emócie človeka, či dieťaťa, na ich myšlienky, krvný tlak, dýchanie, či imunitný systém. Každé dieťa je hravé, rado skúma, objavuje. Zaujmite jeho pozornosť vďaka veselým farbám a detsky príťažlivým vzorom na vašom zdravotníckom oblečení.

www.diangelo.sk
„Šijeme na mieru a podľa vašich predstáv“


Farebný lekár bude kamarát každého dieťaťa

Rozprávka je často stred detského vesmíru. Podajme ruku fantázie dieťaťu aj na detských oddeleniach v nemocniciach, klinikách, či na pediatrii. Vytvorte zdravotnícky tím pre choré deti, ktoré podporia nie len ich predstavivosť a magickosť, ale vytvoria na oddelení, či v ambulancii harmonické a pokojné prostredie v ktorom sa dieťa bude cítiť bezpečne. Vďaka farebným kombináciám a veselým vzorom z rozprávkového lesa, zvieracieho sveta, čarovných postavičiek z rozprávky, okúzľujúcich víl, odvážnych pirátov, či iných hrdinov a detsky nakreslených kamarátov zo zdravotníckeho sveta zaujmete deti už pri prvom stretnutí.

Stačí si pozrieť našu ponuku v eshope DiAngelo a zaručene si vyberiete z množstva zaujímavých prevedení.


Zdravotnícke oblečenie podľa vášho gusta

Máte inú víziu vzorov? Predstavujete si zdravotnícke uniformy v iných farebných kombináciách?
Povedzte nám o tom a my vám v DiAngelo navrhnme grafiku, látku potlačíme a ušijeme na mieru zdravotnícke oblečenie presne také, aké si predstavujete.

Nakombinovať si môžete zdravotnícke nohavice rôznych strihov, zdravotnícke tričká, topy, polokošele, či pre dámy a slečny aj zdravotnícke sukne a šaty. Kombinácie sú u nás v DiAngelo – medicínska móda bez hraníc.
Zvoliť si môžete aj iné farebné lemy, špeciálne výšivky na vrecká, či iný priestor na vašom zdravotníckom oblečení.


Šijeme zdravotnícke oblečenie s láskou.
www.diangelo.sk

Facebook: DiAngelo medicínska móda
Instagram: Diangelo_sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *