Darčeky od nás obdarovaným hovoria, že sú výnimoční

Správne darčeky by mal zasiahnuť srdce, vyvolať úsmev a pošepnúť obdarovanému, že sme naňho pri výbere intenzívne mysleli. Buďte tento rok kreatívni a darujte veselý a originálny pracovný odev z našej dielne. Zaručene to nebude krok vedľa.

Vianoce sú sviatky pokoja, utužovania rodinných vzťahov, lásky a vzájomnej súdržnosti. Prípravy nám síce dajú zabrať, no výsledok stojí za to. Keď sa trafíme s darčekom a vidíme iskričky radosti v očiach obdarovaných, je to na nezaplatenie. Vybrať to pravé prekvapenie však nie je vôbec jednoduché – chce to vcítiť sa do potrieb a želaní dotyčného. Darčeky od nás majú hneď viacero výhod – sú originálne, veselé, nečakané a navyše maximálne praktické! Potešia všetkých, ktorí v práci nosia medicínske oblečenie – teda lekárov, sestričky, zdravotníkov, veterinárov, ale aj kozmetičky, tety upratovačky, kuchárky v školskej jedálni, učiteľky v materskej škole a mnoho iných.

Veselé zdravotnícke oblečenie môže byť s pirátmi aj zvieratkami

Spomínané povolania patria k tým, ktoré vnímame ako poslanie. Je to štýl života a srdcová záležitosť. Darček pod stromček, ktorým dávame obdarovanému vedieť, že si jeho povolanie vážime, v sebe nesie hlbšiu myšlienku. Hovorí mu, že nám na ňom záleží, že obdivujeme jeho zápal pre prácu a chceme mu ju uľahčiť. Zároveň to nepatrí medzi neosobné darčeky a veľkou výhodou je, že dokáže vyvolať úsmev. Grafiky veselých zúbkov, poletujúcich svetlušiek, hravých slonov, rozkošných píšeriek, pirátskych či indiánskych motívov majú silu zlepšovať náladu aj počas najnáročnejšieho pracovného dňa, a to nielen nositeľovi, ale i jeho okoliu. Pre tvorivejších dokonca máme model, ktorí si môžu sami vyfarbiť!

Navrhnite vlastnú potlač, dotvorte model logom

U nás objavíte jedinečné pracovné oblečenie na zimu i na leto, pre pánov aj dámy. V ponuke sú nohavice, sukne, legíny, šaty a množstvo topov či mikín. Na každý kus oblečenia vieme vyšiť logo a pokojne vytvoríme aj grafiku na potlač látky presne podľa vášho zadania! Navrhnite blízkemu pracovné oblečenie s vyobrazením niečoho, čo zbožňuje.

Darčekový poukaz i obliekací deň

Pokiaľ váhate, pretože nepoznáte presné miery človeka, ktorému chcete urobiť radosť, nesmúťte. Pokojne mu darujte náš darčekový poukaz, ktorý bude môcť využiť presne podľa svojich potrieb. Ak si nie ste istí, no domnievate sa, že by naše medicínske oblečenie mohlo vašich blízkych a priateľov zaujať, odporučte im náš „obliekací deň“. Jednoducho si u nás rezervujú termín, my zbalíme naše modely na ukážku a pricestujeme priamo za nimi. Budú si môcť s kolegami skúšať oblečenie a vybrať si tak v pohodlí a bez stresov. Pohodlné, praktické a navyše veľmi originálne pracovné oblečenie môže byť naozaj skvelým darčekom, ktorý obdarovaný využije po celý rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *