FARBA ROKA 2024 aj v DiAngelo

Jemnosť, mäkkosť vo farebnom tóne Peach Fuzz

Navodenie príjemnej atmosféry, nálady a harmónie má v súčasných, nie príliš pozitívnych časoch navodiť práve odtieň farby PEACH FUZZ, ktorý sa stal farbou roka 2024. Pôsobí jemne, mäkko, teplo a za jej filozofickým výsledkom je zachytenie kolektívnej nálady, ktorá sa má premieňať na pozitívnu.


DiAngelo zachytilo odtieň farby roka 2024 v podobe lososovej farby

Ponuka zdravotníckeho oblečenia DiAngelo sa neustále rozširuje. Aj naďalej sa snažíme kráčať s módnymi trendami ako sú nie len strihy, ale aj farby. Aktuálne sa nám podarilo zachytiť odtieň farby roka 2024, ktorú v našom eshope ponúkame pod názvom LOSOSOVÁ.
Slovenská značka DiAngelo je známa aj tým, že miluje kombinácie vo farbách, či vzoroch a tak si môžete vybrať z nespočetného množstva variácií.
Ak aj nenájdete svoju vysnívanú kombináciu v našom eshope, pokojne nás kontaktujte telefonicky na čísle +421 903 808 377 alebo mailom na adrese: info@diangelo.sk a my s radosťou navrhneme a ušijeme všetko, podľa vašich predstáv.

Zdravotnícke topy, košele, blúzy, nohavice aj šaty

V ponuke slovenskej, ručne šitej značky zdravotníckeho oblečeniaDiAngelo nájdete množstvo zaujímavých a pohodlných strihov a to v oblasti, ako sú dámske a pánske zdravotnícke topy, zdravotnícke košele, zdravotnícke blúzy, zdravotnícke nohavice, zdravotnícke šaty a mnoho iného.
Okrem jednofarebného zdravotníckeho oblečenia vám ponúkame aj pútavé vzory, ktoré si môžete nakombinovať ako celok alebo len príjemný doplnok v podobe vrecka, lemu, či rukávu. Nápadom sa v DiAngelo medze nekladú a aj z toho dôvodu sa radí slovenská zdravotnícka značka medzi obľúbenú medicínsku módu.
V odtieňoch farby roka 2024 ponúkame aktuálne aj tieto zaujímavé vzorované látky:

BRIA dámsky top – lesík/losová

DIZI dámsky top – dúha/biela

DIZI dámsky top – kocúriky/biela

Vykročte s nami do Nového roka 2024 štýlovo, moderne a trendovo s pohodlnou a rokmi overenou slovenskou značkou vo svete zdravotníkov – DiAngelo

Zdravotnícke oblečenie DiAngelo nájdete na webe: www.diangelo.sk

a nezabudnite nás sledovať aj na sociálnych sieťach:
Facebook: DiAngelo medicínska móda
Instagram: DiAngelo_sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *