Oblečenie zubára môže byť veselé a hravé

oblečenie zubár stomatológ

Návšteva zubnej ambulancie je postrachom nielen pre deti, ale často aj pre nás dospelých. Zvuk vŕtačky, vystrašené pohľady čakajúcich pacientov, predstava nepríjemnej bolesti – to všetko rozhodne neprispieva k našej psychickej pohode, ani k častej a dobrovoľnej návšteve odborníkov na náš chrup. Ľahko sa to však dá zmeniť – možno práve takou maličkosťou, akou je oblečenie zubára.

Ak sa k tomu všetkému navyše pripojí pohľad na uponáhľanú sestričku a vážneho doktora, odetých v sterilnom bielom či zelenom odeve, naša nálada je na bode mrazu. Odrazu radšej presvedčíme sami seba, že nás zub vlastne nebolí, len jemne pobolieva a návštevu zubára odložíme na neurčito.

Nudný medicínsky odev vystrieda veselá rovnošata

Všetko by však mohlo byť inak a ako v mnohých prípadoch, ani tu k tomu nie sú potrebné radikálne zmeny. Predstavte si modelovú situáciu, že vkročíte do čakárne u zubára a privíta vás usmievavá zdravotná sestra, ktorú namiesto nudného medicínskeho odevu zdobí veselá rovnošata posiata hravými zúbkami. Doktor v netradičnom farebnom oblečení s vtipnou potlačou tiež pôsobí už na prvý pohľad menej hrozivo. Vzniká skvelá inšpirácia na nezáväzný úvodný rozhovor, atmosféra je hneď veselšia, hladina stresu ustálenejšia.

Občas naozaj stačí málo. Nie sú potrebné veľké investície do prestavby interiérov čakární a ani tie najsilnejšie analgetiká nezaberajú tak ako neformálny a ľudský prístup a štipka odľahčenia.

Letný i zimný variant

Práve preto medzi našimi produktmi nájdete okrem iného bohatú ponuku oblečenia pre zubárov. Top v prevedení Crazy zúbky, Veselé zúbky či Zúbková Crew zlepší náladu aj tomu najvystrašenejšiemu pacientovi, bez ohľadu na jeho vek. Dostupné sú v letnom i zimnom variante – podľa potreby.

Pokiaľ nie ste zástancom polopatistických výjavov a ste za čosi menej výstredné, máme riešenie aj pre vás. Práve pre vás sú určené modely Zdravie, Farebný kvet či Folk.

V predvianočnom období odporúčame siahnuť aj po modeli Santa Claus.

Hravé oblečenie úplne pre každý typ postavy

Skvelé je, že nie je ani najmenší problém kúpiť si jednotlivé kusy pracovného oblečenia ani v špecifických rozmeroch – presne podľa potreby. Ak preto potrebujete dlhšie rukávy, širšie nohavice v bokoch, vyšší sed či čokoľvek iné, nie je to žiadny problém. Dokonca si môžete navrhnúť aj vlastnú „zúbkovú“ potlač oblečenia, zakomponovať logo svojej ambulancie či čokoľvek si budete želať. Keďže ide napriek všetkému o pracovný odev, jeho vyhotovenie zodpovedá využitiu, švy sú pevné a materiál kvalitný a ľahko udržateľný. Samozrejmosťou je aj vrecko na všetky nevyhnutné maličkosti.

Nielen malí vystrašení pacienti, ale azda úplne všetci, ocenia trošku hravosti. Doktori a sestričky v medicínskom oblečení s príšerkami, lamami, pandami či kvietkami sú skrátka „na zjedenie“. K veselým topom nie je problém doladiť vkusné vesty, mikiny, nohavice, legíny či sukne. V ponuke sú však dokonca aj trendy šaty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *