Veselé zdravotnícke oblečenie mieri priamo k vám!

Užite si skúšací obliekací deň priamo v pohodlí vašej ambulancie či kliniky. Pokiaľ si neradi objednávate medicínske oblečenie online, trápi vás neštandardný typ postavy, nesedia konfekčné veľkosti alebo má skrátka vaša klinika väčší počet zamestnancov a je problém vyznať sa v ich rozmeroch a potrebách, nezúfajte. Rozumieme vám, preto sme pre vás vymysleli skúšací obliekací deň, v rámci ktorého prídeme my za vami.

Nie každý je shopoholik a užíva si nakupovanie oblečenia. Pokiaľ navyše ide o oblečenie pre zdravotníkov, radí sa do kategórie nutnosť, takže jeho výber človek nepovažuje za dvakrát zábavnú aktivitu. S nami to však môže byť celkom inak. Neveríte? Presvedčte sa na vlastnej koži. Už viac nemusíte tápať na internete a hútať, ako vám asi bude sedieť či nesedieť kus odevu, ktorý na modelke síce vyzerá úžasne, no pri vašich užších ramenách a širších bokoch to môže byť hotová pohroma. Nemusíte sa obávať, že vám dorazí výrobok s príliš krátkymi rukávmi alebo dlhými nohavicami, ktoré si budete musieť dodatočne nechávať skracovať. Na všetko podobné môžete zabudnúť a sústrediť sa na oveľa dôležitejšiu vec, ktorou je vaša práca.

Vizuálne krásne, hravé i praktické

Medicínske oblečenie prinesieme priamo k vám, a to nielen v rozličných veľkostiach, ale aj vzoroch a modeloch. Na vlastné oči sa tak presvedčíte okrem iného aj o kvalite použitých materiálov či šitia, na čom si dávame extra záležať. Okrem vizuálnej krásy dbáme predovšetkým na praktickosť, keďže tvoríme oblečenie spadajúce do kategórie zdravotnícke odevy. Samozrejmosťou sú preto pohodlné strihy, funkčné a spevnené vrecká na tých správnych miestach, kvalitné šitie. Rozhodne však nechceme byť nudní a prinášať na trh nezaujímavé, nudné a uniformné kúsky pracovného ošatenia, ktoré si každý zdravotník na seba oblečie len z nutnosti. Práve naopak! Naše výrobky majú šmrnc, sú hravé a rozjasnia deň vám i vašim pacientom.

oblečenie zubár stomatológ - medicínske oblečenie DiAngelo

Potlač vám vytvoríme aj na mieru

Dávame si záležať na tom, aby sme boli trošku iní ako konkurencia a vynikali v dave. Naše veselé zdravotnícke oblečenie zaujme už na prvý pohľad krásnymi žiarivými farbami a hravou grafickou potlačou. Raritou je, že vám ju dokážeme vytvoriť aj presne na mieru podľa predstáv, ktoré nosíte v hlave. Túžite mať kliniku rozžiarenú zdravotníkmi oblečenými v modeloch s obrázkami fonendoskopov, usmievajúcich sa zúbkov, hravých krviniek či okuliarov? Vaše prianie je naším rozkazom. Vyberte si z množstva našich existujúcich vzorov alebo nám predostrite svoju požiadavku a my vám ju pretavíme na skutočnosť.

Nezabudnite, že aj úsmev lieči

Dohodnite si s nami stretnutie a my prídeme a prinesieme modely rôznych vzorov, farieb a veľkostí. Vieme vám vziať miery a ušiť vám zdravotnícke odevy priamo na mieru, ale tiež každej klinike či ambulancii vymyslieť vlastný osobitý štýl s využitím loga či farieb kliniky. Naša práca nás baví, sme kreatívni a nechýba nám odvaha experimentovať. Vďaka nám opadne z vašich pacientov a klientov ten najväčší strach a vy im budete môcť efektívnejšie pomôcť s riešením problému, s ktorým za vami prišli.

Rovnako však obliekame aj tety v školských jedálňach, veterinárov, pracovníkov v domovoch sociálnych služieb či učiteľky v materských školách. Naše veselé zdravotnícke oblečenie nájde uplatnenie všade tam, kde je úsmev viac ako dôležitý a má silu liečiť. Pokiaľ teda máte akékoľvek obavy z online nakupovania a zháňať si kvalitné medicínske oblečenie vás doposiaľ nudilo, obráťte sa na nás. Dohodneme si termín a prídeme za vami nielen s modelmi, ale i nápadmi a dobrou náladou. Kontaktujte nás na obchod@diangelo.sk alebo na tel. čísle: +421/948788498

Sledujte naše aktuálne novinky na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde sa vždy dozviete viac.

4 názory na “Veselé zdravotnícke oblečenie mieri priamo k vám!

  1. Spätný odkaz: Darčeky od nás obdarovaným hovoria, že sú výnimoční - Diangelo

  2. Spätný odkaz: Zabudnite na fast fashion. V DiAngelo vkladáme do oblečenia srdce - Diangelo

  3. Spätný odkaz: Farba roka Viva Magenta pristane aj zdravotníkom - Diangelo

  4. Spätný odkaz: Logo na vašej pracovnej uniforme? Je to skvelý nápad - Diangelo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *