Veselý zubár s DiAngelo.sk

oblečenie zubár stomatológ
VESELÝ ZUBÁR = SPOKOJNÝ PACIENT
Ruku na srdce, kto z nás nemá rešpekt pred zubárom? Aj pri bežnej preventívnej prehliadke sadáme do zubárskeho kresla nie príliš uvoľnení. Biele plášte, zlé skúsenosti z minulosti, či už s bolestivým ošetrením alebo s odmeraným lekárom... To všetko sa snažíme z pamäti vytesniť a pátrame po stomatologickej ambulancii a lekárskom kolektíve, ktoré už na prvý pohľad vyzerajú harmonicky a príjemne. 


                 Staňte sa aj vy vyhľadávanou stomatologickou ambulanciou. 
                     DiAngelo - medicínska móda vám s tým pomôže.


CRAZY ZÚBKY? PREČO NIE!

Navoďte príjemnú a odľahčenú atmosféru veselým zdravotným oblečením najvyššej kvality. Pracujeme len so špičkovými overenými textíliami a ponúkame rokmi overené strihy, ktoré sú pohodlné a vzdušné.
Konkrétnosti sa nebojíme a kreativita je náš dobrý kamarát, preto si môžete vybrať priamo z ponuky určenej pre zubárov. Potlač s ikonickými obrázkami zúbkov a stomatologických pomôcok zvýrazní vašu prácu a spraví ju ešte atraktívnejšou.


KOMBINUJTE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Veselé vzory Vám ponúkame v dvoch variantoch: jar/leto – ide o zmesový materiál 65% polyester, 35% bavlna. Tento materiál je u našich zákazníkov najviac v obľube. Je veľmi príjemný, nesperie sa a nekrčí. Je ideálny na časté používanie.

Verzia jeseň/zima je ušitý z príjemného hrejivého materiálu microfleece. Je nekrčivý a po opratí ho netreba žehliť. Nie je hrubý, ale v chladnom období Vás príjemne zahreje.

Všetky je možné kombinovať podľa Vašich predstáv. Každý vzor si môžete navrhnúť na akýkoľvek z našich strihov a doplniť ho farebným lemom podľa Vášho výberu.


Šijeme zdravotnícke oblečenie s láskou.
www.diangelo.sk

Facebook: DiAngelo medicínska móda
Instagram: Diangelo_sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *