Zabudnite na fast fashion. V DiAngelo vkladáme do oblečenia srdce

Oblečenie nás vo veľkej miere definuje. Dávame ním okoliu najavo svoju osobnosť a často odráža i to, kým sa chceme stať. Vyberáme si nielen samotné modely, ale i obchody, v ktorých nakupujeme, a to do značnej miery vymedzuje našu osobnosť. Zabudnime preto na fast fashion a investujme do kvality lokálnych značiek a výrobcov.

Iste ste už zachytili, že módny priemysel je po ropnom druhý najšpinavší. Má hodnotu troch triliónov dolárov a pracuje v ňom každý šiesty človek na svete. Veľmoci expedujúce kvantá textilu do celého sveta však už dnes nemajú až tak na ružiach ustlané. Nielenže sa na nich valí čoraz väčšia kritika, ale aj samotný tlak neziskových organizácií, vlád a zákazníkov vedie k uprednostňovaniu lokálnej módy.

Vhupli ste ráno bezmyšlienkovite do džínsov a trička vyrobených v Číne, Pakistane či Kambodži? Registrujete síce, že trend fast fashion je už za zenitom, no zatiaľ vás to až tak úplne nezasiahlo? Vytáča vás, keď v obchodných reťazcoch nachádzate kvantum oblečenia v príliš malých alebo príliš veľkých veľkostiach, ktoré následne zahlcujú aj výpredaje, no viac sa nad tým nezamýšľate?

Možno je načase zmeniť to a každý z nás by mal začať od seba. Rýchla a masívna produkcia nekvalitného oblečenia v štýle fast fashion je za zenitom a stále viac sa do popredia dostáva trend malých lokálnych značiek a výrobcov. V centre pozornosti je udržateľnosť. Je lepšie investovať do originálneho kúska, do ktorého tvorby vložil niekto svoj um a srdce, ako si kúpiť niečo, čo má dnes na sebe každý druhý a po troch praniach to skončí akurát tak v koši.

Dávame si záležať na každom šve

My v DiAngelo máme vlastnú krajčírsku dielňu, takže vám vieme ušiť originálne pracovné oblečenie priamo na mieru. Neprodukujeme kvantá na sklad, ktoré v prípade nezáujmu skončia na skládke. Jednotlivé modely vám dokážeme vyrobiť aj v prípade neštandardných rozmerov, ako sú dĺžka rukávov či nohavíc a podobne. Dávame si záležať na každom šve, naše výrobky sú zároveň maximálne praktické i vkusné a unikátne. Naším cieľom totiž zároveň je byť iný a vnášať do pracovného sveta úsmev. Aj preto je naše pracovné medicínske oblečenie veselé a hravé.

Foto: archív DiAngelo

Snažíme sa neustále zlepšovať. Máme radi našu prácu, je naším koníčkom a sme rodinná firma. Za každým jedným ušitým modelom si stojíme a veríme, že ho niekto bude s láskou nosiť. Robíme všetko preto, aby sme sa čo najviac priblížili k zákazníkovi. Nemáme problém vytvoriť vám aj vlastnú grafickú potlač priamo podľa vášho návrhu, prísť za vami osobne v rámci „obliekacieho“ dňa či zakomponovať na oblečenie logo vašej ambulancie, prípadne kliniky.

Foto: Archív DiAngelo

Načúvame svojim zákazníkom a pokúšame sa vytvárať pracovné oblečenie, ktoré vám vydrží viac rokov, v ktorom sa budete cítiť maximálne pohodlne a uvoľnene, v ktorom si budete mať kde odložiť pero, skúmavku či mobil a ktoré vám i vašim pacientom vyvolá na tvári úsmev vďaka veselej potlači.

10 dôvodov, prečo si vybrať pracovné oblečenie DiAngelo:

Sme lokálna rodinná firma.

Naše oblečenie je originálne a unikátne.

Modely vyrábame z tých najkvalitnejších materiálov.

Máme vlastnú krajčírsku dielňu.

Dbáme na praktickosť našich modelov.

Vieme vám na oblečenie zakomponovať vaše logo.

V prípade záujmu vám vytvoríme aj originálnu potlač podľa vášho zadania.

Vieme vám ušiť aj neštandardné veľkosti a rozmery.

Vieme prísť za vami v rámci skúšobného „obliekacieho“ dňa.

Do nášho oblečenia vkladáme srdce.

Ilustračný obrázok na strane: shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *