Jeden šijací stroj, látka, meter, krieda a nožnice. Niekde tu sa zrodila myšlienka vytvoriť niečo výnimočné. Volám sa Martina a moja success story začína dávno pred značkou DiAngelo, aj keď nezbedné myšlienky sa už začali pohrávať s mojou kreativitou.

Vedieť šiť neznamená vždy úspech. Úspešnosť som videla v spojení viacerých významných detailov ako je cit pre strih, estetiku, kvalitu, dizajn, unikátnosť a hlavne láska k tomuto remeslu.

Nekonečné strihanie, meranie, vlastná potlač, vizualizácia, kopec driny, prebdených nocí, nápadov, zahodených výrobkov, no podarilo sa. Vytvorili sme strihy, ktoré doslova sadnú ako uliate. Napokon išlo o našich “anjelov”, ktorí denne zachraňujú životy a potrebujú sa cítiť komfortne, ale tiež moderne a pekne.

Slovenská medicínska značka oblečenia DiAngelo, ktorá operuje na medicínskom a zdravotníckom trhu už od roku 2015 neustále napreduje. Vďaka vašim pozitívnym recenziám vieme, že vytvárame medicínsku fashion a zároveň lekárske prostredie, ktoré milujú lekári, sestričky, zdravotnícky personál, ale aj pacienti.

Naším zámerom je pristupovať ku každému zákazníkovi a objednávke s maximálnou pokorou a dôslednosťou. Dbáme na vysokú kvalitu našich produktov, dokážeme realizovať akúkoľvek špecifickú požiadavku a tešíme sa z každej výzvy.

Vďaka vlastnej krajčírskej dielni vám radi ušijeme výrobky aj priamo na mieru. Môžete si vybrať nielen strih, ľubovoľnú farbu látky a lemov, či aplikáciu loga, ale naša grafička vám s radosťou navrhne aj jedinečnú potlač látky podľa vašich predstáv.

Po dlhej ceste, ktorú značka DiAngelo prešla ju napokon vyprofilovalo do úspešnej značky vo svete medicíny.