Logo na vašej pracovnej uniforme? Je to skvelý nápad

Pre nás v DiAngelo nie je nič problém. Vaše logo vám bez problémov vyšijeme na akýkoľvek z našich topov. Považujete to za zanedbateľný detail? Pozor, nie je to celkom tak. Má to množstvo pozitív, rovnako ako vyšitie mena či funkcie.

Naše zdravotnícke oblečenie je hravé a pestrofarebné. Dokážeme ho prispôsobiť akémukoľvek typu postavy, prípadne vytvoriť grafickú potlač podľa vášho návrhu. Jednou z našich silných stránok je však aj vkusné umiestnenie a aplikácia loga či akejkoľvek inej výšivky. Aby sa váš pacient či klient cítil príjemne, potrebuje mať aspoň základné informácie o tom, do koho rúk sa zveruje. To najmenej je nosiť identifikačnú menovku, čo však nemusí byť vždy najpraktickejšie. My vám pokojne spolu s logom vyšijeme na oblečenie napríklad aj vaše meno a funkciu. Výhodou je aj to, že si menovku nemusíte opakovane odopínať a pripínať pri každom praní, nik si vaše pracovné oblečenie neoblečie náhodou a klient bude vedieť, s kým má práve tú česť. Na prvý pohľad mu bude jasné, že hovorí so správnou osobou. Mimoriadny význam to má najmä vo väčších zdravotníckych zariadeniach.

Obrázok, na ktorom je osoba, červená
Automaticky generovaný popis

Logo, to je profesionalita a jednotnosť

Bez loga budete ako bez ruky. V dnešnej dobe už je vytvorenie logotypu, ako aj celkovej korporátnej identity, takpovediac nevyhnutnosť. Pomocou loga na vašom zdravotníckom oblečení, ktoré bežne využívate na sociálnych sieťach a celkovo pri propagácii, zvyšujete povedomie o svojej klinike, ambulancii či zariadení, pôsobíte oveľa profesionálnejšie a zvyšujete vizibilitu svojej značky. Zvolíte si miesto v oblasti výstrihu, na rukáve alebo na chrbte? Fantázii sa medze nekladú. Ochotne vám poradíme.

Prečo by ste na logo nemali zabudnúť?

  • Vytvára prvý dojem o vašej firme.
  • Je základom každej silnej značky.
  • Definuje vaše hodnoty.

Kedy vyšívať logo neodporúčame?

Niekedy vyšitie loga nemusí byť tou najsprávnejšou voľbou. Ideálne je, aby ste si zvolený model z našej dielne najprv prezreli na vlastné oči, aby ste sa uistili, že je farba a strih presne to, čo ste očakávali. Napríklad aj počas nášho skúšobného obliekacieho dňa, v rámci ktorého sa za vami radi kedykoľvek zastavíme. K vyšitiu loga potom pristúpime až vo chvíli, keď budete stopercentne vedieť napríklad odtieň vyšívacej nite či samotného umiestnenia.

Ako to neprehnať?

Ak si chcete okrem loga nechať vyšiť aj niečo ďalšie, myslite na to, že menej býva často viac. Pri voľbe textu sa obmedzte naozaj len na to nevyhnutné. Možno postačí krstné meno a iniciálka priezviska a hoci vaše logo v skutočnosti oplýva množstvom farieb, necháte si ho vyšiť len v jednej či dvoch základných. Výšivka by mala kontrastovať s farbou látky, aby vynikla. Ak preto túžite po pestrofarebnom tope, umiestnite logo pokojne na sukňu či nohavice, prípadne na vestu. Myslite na to, že najdôležitejšia je čitateľnosť. Pokiaľ idete kombinovať logo a text, zvoľte si v prvom rade, či si chcete nechať text vyšiť priamo pod logo alebo vedľa neho, alebo na opačnú stranu topu. V podstatnej miere to závisí od samotného zvoleného modelu. Kedykoľvek nás kontaktujte, veľmi radi vám poradíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *