Rodinná dielnička s láskou k šitiu

Harmónia a priateľská atmosféra v šijacej dielni DiAngelo.

Prvým veľkým úspechom každej firmy je skvelý a zjednotený pracovný tím, ktorí si rozumie nie len po pracovnej stránke, ale aj tej osobnej. Naša šijacia dielnička DiAngelo nie je veľká, no disponuje šikovnými rukami našich šičiek a spoločnými nápadmi. Sme tím, ktorí pre vás šije zdravotnícke oblečenie – MEDICÍNSKU MÓDU s dôrazom na vaše potreby a pohodlie. Vývoj každého jedného modelu a strihu prechádzal niekoľkoročnými skúsenosťami a odozvami priamo od lekárov, kým sme dospeli ku konečným komfortným a vzdušným strihom, ktoré sadnú ako uliate.

Náročná práca zdravotníka si pýta pohodlné zdravotnícke oblečenie

Každý lekár, zdravotník vie, že sa často počas dňa vo svojej práci nezastaví. Aby ste svoju prácu pre pacientov v medicínskom svete mohli vykonávať ešte lepšie je potrebné sa počas dňa cítiť pohodlne, nepotiť sa, nemať pocit, že vás niečo ťahá, obťažuje, či prekáža. V DiAngelo sme stavili na žolíkov nie len v látkových materiáloch, ale aj v strihoch. Túto symbiózu dopĺňajú veselé farby a vzory. A tak môžete vykonávať svoju prácu doslova ako v bavlnke. 

DiAngelo vyvinulo strihy, ktoré sedia ako uliate

Medicínska móda pre dámy aj pánov s ponukou 4. základných strihov s možnosťou farebných a vzorových variácií, to je DiAngelo. Široká ponuka zdravotníckych topov, tričiek, mikín, viest, nohavíc, sukní a šiat. Všetko v tej najlepšej kvalite ručného šitia a starostlivo vyberaného materiálu.

Každý strih prešiel niekoľkonásobným testovaním a následným prerábaním, až kým sme nedospeli k finálnej verzii, ktorá sadne doslova ako uliata a spĺňa atribúty komfortného pohodlia, prevzdušnenia, hybnosti a prispôsobeniu sa každej postave. Pozitívne ohlasy zamestnancov zdravotníckych oddelení hovoria za všetko.

Stačí si pozrieť našu ponuku v eshope DiAngelo a zaručene si vyberiete z množstva zaujímavých prevedení.

Šijeme zdravotnícke oblečenie s láskou.
www.diangelo.sk

Facebook: DiAngelo medicínska móda
Instagram: Diangelo_sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *